Çünkü dünya çok büyük!

Port Lockroy

Bir önceki yazımı 2016’nın son gününde yazıp “tüm sene boyunca yalnızca 1 yazı yazmış olmak” hakkında söylenmem bu sürecin habercisiydi bence. Evet, çok seneler geçti, artık gidemediğim yerlerden bazıları insanların sürekli gittiği yerler haline geldi, Man Adası’nı bütün ülke tanıdı falan filan derken… haydi, yeni bir yere gidemiyoruz!
Bilen bilir, seyahat hayalleri kurma hobimin yanı sıra kartpostal hobim de var. Hatta bu blog üzerinden yardımcı olduğum insanlardan da gittikleri yerlerden kartpostal rica ediyorum. Hatta kartpostal üzerine olan ve benim yönettiğim bir Facebook grubu bile var! O yüzden geri dönüş yazım bu temadan olsun istedim.
Port Lockroy’a hoş geldiniz!

Devamını Oku

6 Comments

 1. BeykozunGulu

  İş saati ve geçinme gibi streslerin ardından yazılarını okuyorum ve okurken kendimi buralarda hayal ediyorum neyse hayal dünyasından çıkıp gerçek dünyada strese devam 🙂

 2. vuslat

  Ya işte ben de aynı streslerin ardından yazıp sonra metro olsun Marmaray olsun strese devam 😀

 3. taykos

  tüm yazılarınızı okudum. uzun zamandır bekliyordum yenisini. biraz geç gördüm ama güzel yazı olmuş. devamını bekliyoruz.

 4. vuslat

  Çok teşekkürler, bu mesajla gaza gelip bir tane daha yazayım bence 🙂

 5. Pencereler

  Dönem dönem blogunuz aklıma gelir,bakarım. Epeydir bakmamıştım, bugün birden aklıma geldi. Hiç okunmamış birkaç yazı görmek çok iyi oldu 🙂

 6. vuslat

  Çok sevindim 🙂 Hemen yeni bir yazı yazayım bir dahaki sefer için 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2020 Gidemediğim Yerler

Theme by Anders NorenUp ↑