Çünkü dünya çok büyük!

São Tomé ve Príncipe

2016’nın bitmeyecekmiş gibi üzerimize çöktüğü şu günlerde, ben de tüm yıl boyunca “1” post yazmış olma ezikliğinden kurtulmak için sizi alıp enteresan bir yerlere götüremeyeyim istedim.

Şu soğuk günlerde gidilse gidilse nereye gidilir? Afrika’ya elbette. (Aslında Nauru’yu yazacaktım ama fosfat madenciliğiyle bitirmişler cennet adayı.)

São Tomé ve Príncipe’ye hoş geldiniz!

Devamını Oku

6 Comments

 1. Anonim

  Daha çok yazı yazar mısın pls? işte canı sıkılanları düşün biraz

  Senden bir kuble Galapagos adaları, Haiti ve British Indian Ocean Territory rica ederim.

  Bir Turizmci tarafından Öpüldün

 2. vuslat

  Ahah yazacağım yazacağım. Galapagos'u yazmam sanırım, abim gitti, üstte sağda Uzak Bir Yıl linkinde var yazısı. Haiti için Tortuga yazım var, BIOT benim de aklımdaydı. Çok ada oluyor işte, derdim o. Şöyle karasal, nokta atışı, enteresan yerler arıyorum.

  Öperim. Ama çok samimi şekilde değil, kim olduğunu bilmiyorum zira, ayıp.

 3. Orhan Pilsener

  Blogunu çok alakasız bir şekilde gecenin 4.50sinde buldum, iyi ki de bulmuşum, zira gidilmeyecek, görülmeyecek veya dünya haritasında ufacık bir detay olarak kalmış yerlere duyduğum saçma ilgiye sahip bir başkasına -hem de türk bir bloggera- denk geleceğimi düşünmüyordum. Vallahi inanılmaz keyiflerindim gece gece. Yazılarının hepsini okuyacağım.
  Sevgiler 🙂

 4. vuslat

  Ben de yorumunuzu sabahın 7.30'unda okudum, acayip mutlu oldum sabah sabah 🙂 Çok teşekkür ediyorum, bu gazla gidip yenisini yazayım bari 🙂 Kocaman sevgiler.

 5. Anonim

  İlkokuldan beri atlas karıştırıp hayal kurardım. sonra google maps çıktı mertlik bozuldu. şaka bi yana yazılan yerler hep hayalini kurduğum yerler. atlası önüme serip yere yüzükoyun yatarak hayal kurduğum zamanlar geldi aklıma.

 6. vuslat

  Evet ya, arkasında da bayraklar listesi olurdu. Şimdi Maps'de dolanıyoruz işte ama Rusya hala çok büyük mesela 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2020 Gidemediğim Yerler

Theme by Anders NorenUp ↑