Çünkü dünya çok büyük!

Phuket

Beyaz kum, mavi deniz, yeşil palmiyeler… “O kadar uzağa neden gidiyorsunuz?” diyenlere cevabım buydu. Mart başında İstanbul kar ve soğuğa teslim olmuştu, yakın coğrafyada sıcak bir yer yoktu ve evlilik koşuşturmasından sonra maalesef kültür değil tembellik merkezli bir tatil istiyordum. İstediğimi aldım. Bu sayede tüm resimleri bana ait bir Gidemediğim Yerler yazısı yazıyorum. Balayı candır.

Devamını Oku

10 Comments

 1. Unknown

  Hotelin adını göremedim

 2. vuslat

  Evet, yazmadım çünkü. Sea Sun Sand Hotel.

 3. Unknown

  Teşekkürler.

 4. Profesyonel Makyöz Nurgül Kolukırık

  Merhabalar,
  yazını okudum bende gitmeyi planlıyorum buraya , biletler hakkaten çok pahalı 🙂
  bu arada benim de blogum var ama ben makyajla ilgili yazıyorum 😉
  gezmişsin görmüşsün, Allah bana da nasip etsin 😉
  http://profesyonelmakyaj.blogspot.com/

 5. Mehmet

  hangi mevsimde gittiniz ? sanırım haziran, temmüz, agustos aylarında otel fiyatları makul oluyor

 6. vuslat

  Evet, söylediğiniz aylarda ucuz zira mevsimi değil. Büyük ihtimalle bayağı yağmurludur. Biz mart ayında gittik, oldukça güzeldi.
  Otel fiyatlarını merak etmeyin, her bütçeye göre otel bulunur, önemli olan uçak fiyatları. Dolar yükseldikçe biletler de fırladı haliyle.

 7. Unknown

  Bende gitmek istiyorum epey araştırdım ama bu yazıda tecrübe oldu benim için bu yüzden teşekkür ederim sadece bir iki sorum olcaktı, bizim paramız Türk Lirası orada değerli diye biliyorum hatta phuket otellerin baktım 1500 turk Lirasına 25 gün kalınabilir bu baktığım doğrusu öncelikle bunu sormak istiyorum ikinci olarakta hangi hava yollarından demir hangi hava yolundan alsam daha uygun olur oraya gitmem

 8. Unknown

  Tabletden ötürü yazamadım hangi hava yollarından daha uygun olur ve bizim paramız ne kadar değerli benim baktığım Otel fiyatları 25 gün için 1500 tl doğru mudur

 9. vuslat

  Selamlar,

  Evet, bizim paramız daha değerli olduğu için orası bayaı ucuza geliyor. 25 gün 1500 liraya lüks otelde değil de ev kiralayarak ya da pansiyon gibi yerlerde çok rahat kalabilirsiniz, hatta para da artar üzerine.
  Uçak bileti için ünlü havayolları arasından (THY, Emirates, Qatar, Singapore, Etihad vb) hangisi ucuzsa onu alabilirsiniz. Lüks havayolu isimleri saydım, zira uzun yol ve konforlu bir havayolu isteyeceksinizdir. Ben Singapore ile gitmiştim, çok güzeldi.

  İyi yolculuklar!

 10. snm

  merhaba yazınızı çok beğendim bizde eylülde gitmeyi düşünüyoruz sizce o ayda yağmurlu olur mu denize girilir mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2020 Gidemediğim Yerler

Theme by Anders NorenUp ↑